mohammad
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ mohammad
آرشیو وبلاگ
      پسری از کوهستان ()
انتخاب گلف به عنوان بهترین خودرو سال 2013 در اروپا نویسنده: mohammad - ۱۳٩٢/۳/٢٢

این انتخاب توسط 58 خبرنگار حوضه خودرو از 22 کشور اروپایی انجام شده. شرایط شرکت خودروها در این رده بندی حضور در بازار 5 کشور اروپایی و تیراژ بالا 5000 دستگاه است. با توجه به تنوع محصولات خودرویی در بازار اروپا، کارشناسان خودرو این رای گیری را معتبر ترین رای گیری در رده بندی خودروها می دانند و برتری یک خودرو در این لیست افتخار بزرگی به حساب می آید.

این رنکینگ به طور سنتی بیشتر به نفع خودروهای کوچک و است و تمایل کمی نسبت به خودروهای اسپرت و لوکس دارد. اکثراً در این رای گیری مسائل ملیتی دخیل است، ولی انتخاب خودروهایی مانند تویوتا یاریس در سال 2000، تویوتا پریوس سال 2005 و نیسان میکرا سال 2011 نشان دهنده این است که همیشه ملیت خودروها در تصمیم گیری دخیل نیست. به طور معمول اول شدن در این رده بندی باعث نضمین فروش آن مدل است. البته استثناعاتی نیز مانند فیات براوو و لانچیا دلتا در این لیست وجود داشته اند که با وجود اول شدن در این رنکینگ، در بازار از اقبال مناسبی برخوردار نبوده اند.

امسال نوبت به فلکس واگن گلف بود تا در این رده بندی به مقام اول برسد. گلف نسل هفتم با کابینی جادار، ارگونومی مناسب، قابلیتهای حرکتی بالا و پیشینه ای درخشان امسال توانست رقبا را پشت سر گذاشته و برای دومین بار گلف را به رده اول اروپا بفرستد.

در 38 سالی که از عمر گلف می گذرد تا به حال بیش از 29 میلیون دستگاه از نسلهای مختلف آن در سراسر جهان به فروش رفته است. ولی اینبار گلف از همیشه بهتر بوده است. این نشان دهنده پیشرفت دائمی گلف در طی زمان بوده است.

  نظرات ()
تسلا مدل اس برترین خودرو سال نویسنده: mohammad - ۱۳٩٢/۳/٢٢

سایت تخصصی خودرو Autozine هر ساله برترین و بدترین خودروهای آن سال را انتخاب می کند. این سایت تخصصی انگلیسی، بدون هیچگونه تعصب قومی و ملیتی هر ساله این لیست را منتشر می کند.

برای اولین بار در این سایت یک خودرو الکتریکی به عنوان برترین خودرو سال انتخاب شد. Tesla S یک خودرو الکتریکی، بزرگ، راحت، لوکس، شیک و عملی اس، که قادر است 5 سرنشین بزرگسال را به راحتی در خود جای دهد. این خودرو میتواند مسافرانش را به راحتی در مسیرهای نسبتاً طولانی جابجا کند، بدون اینکه نگرانی از نظر اتمام شارژ داشته باشند. دلیل اصلی برد بالای تسلا S وجود تکنولوژی و کیفیت بالا در باتریهای این خودرو است.

رانندگی با این خودرو سریع و سرگرم کننده است. دلیل اصلی این مسئله نصب موتور و باتریها در سطح پایین خودرو و در میان دو محور خودرو است، که باعث بالاتر رفتن پایداری خودرو در مسیر حرکت و کمتر احساس شدن وزن آن شده است.

دلیل دیگر انتخاب این خودرو به عنوان بهترین ماشین سال، امکانات، کیفیت و بازخورد مشتریان آن در بازار است. این خودرو از هر نظر رضایت مشتریان را جلب کرده و تقریباً همه خریداران تسلاS از خرید خود رضایت کامل دارند.

بهتر است بگوییم: خلاقیت و نوآوری در تسلا S به نهایت خود نزدیک شده است.

  نظرات ()
مطالب اخیر دوج چارجر Hellcat سریعترین خودرو چهار درب جهان انتخاب گلف به عنوان بهترین خودرو سال 2013 در اروپا تسلا مدل اس برترین خودرو سال سریعترین دور در نورنبرگ رینگ با تویوتا + تصاویر سریعترین دور در نورنبرگ رینگ با تویوتا آونسیس 2012 تویوتا کمری 2012 JEEP Wrangler مدل 2012 ِDodge Charger SRT.8.392 پورشه Cayman R نیسان میکرا DIG.S
کلمات کلیدی وبلاگ تویوتا (۳) toyota (٢) charger (٢) bmw (٢) پورشه (۱) slk (۱) بنز (۱) golf (۱) سامسونگ (۱) اروپا (۱) موتور (۱) خودرو (۱) نیسان (۱) دوج (۱) کمری (۱) گلف (۱) samsung (۱) جیپ (۱) رنو (۱) ب ام و (۱) دوج چارجر (۱) x3 (۱) i3 (۱) dodge (۱) porsche (۱) landcruiser (۱) 2013 (۱) لندکروز (۱) تسلا (۱) چارجر (۱) nissan (۱) i8 (۱) amg (۱) jeep (۱) sm7 (۱) micra (۱) digs (۱) کایمن (۱) cayman (۱) wrangler (۱) رانگلر (۱) toyota ` (۱) camry (۱) avensis (۱) آونسیس (۱) tmg ev p001 (۱) tesla (۱) model s (۱) برترین خودرو سال 2013 (۱) خودرو سال (۱) hellcat (۱) dodg (۱)
دوستان من شبکه خبری تین نیوز شیطنت شبانه الیترا کمانگیر زیبا پیکس بهار عشق چهاردهمین آریایی ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب