سلام امیدوارم که از مطالبم خسته نشده باشید.01.gif

اولا در مورد غلطهای املایی باید بگم که من همیشه املام ضعیف بوده وهمیشه پایینترین نمره کارنامم از املا بوده04.gif. بعدم من حدودن تازه کارم وهنوز تو تایپ درست راه نیفتادم ونمیتونم درست جای کلمات فارسی رو از حفظ کنم چون کیبردمم فارسی نیست وهمش جای حروفو یادم میره.بعدم مگه من مطلب مینویسم که شماها تصحیحش کنید.من مطالبم رو برای این مینویسم که شماها یه مقدار بیشتر به اطرافتون توجه کنید و اگه میتونید کاری برای جامعه انجام بدین.البته اول باید از خودمون شروع کنیم نه از دیگران.

در اینجا از غلتهای املاییم معضرت

میخواهم و از این به بعد سعی میکنم

بیشتر دقت کنم.30.gif

 

حالا حرف اصلی.

در جایی خواندم که بزرگترین مشکل جوامع جهان سوم اینه که مردمش به اتفاقات اطرافشون بیتفاوتند.برای مثال در همینجا نوشته بود از جهانی شدن چه کشورهایی صدمه میبینند؟مطمعنآ کشورهای جهان سوم. ولی تا بحال این کشورها حتی در این مورد تظاهرات هم نکردن. این کشورهای صنعتی مثل فرانسه و المان وایتالیا هستند که در این مورد دارن نظاهرات میکنند و شکایت میکنند. این در حالیه که اگر طرح جهانی شدن اجرا شود این کشورها فقط سود میکنند و این ما هستیم که ضرر میکنیم. اما ما فقط نشستیم تا ببینیم دیگران چیکار میکنند.02.gif

امریکا دائما داره میگه ایران داره سلاح هسته ای میسازه. اقا اصلا داریم میسازیم به تو چه.اما حتی ما به خودمون این زحوت رو هم نمیدیم که بگیم اگر بده پس تو چرا داری.

اشتباه نکنید منم مثل شما دل خوشی از اقایون ندارم اما میگم به دیگران ربطی نداره که ما تو ایران داریم چیکار میکنیم. امریکا دائما داره میگه ایران ضد حقوق بشر رفتار میکنه.تا حالا یکی از ما گفته امریکا که خودش از عالم بدتره.

این دخالتها همش در اثر بیتفاوتی ما مردم به وجود امده.

تا وقتی مردم ما در مورد مسائل مختلف اینقدر بیتفاوتند مملکت ما درست نمیشه.02.gif

ما میگیم:ما رای دادیم تا رئیس جمهور و نماینده هامون به مسائل رسیدگی کنند. به نظر شما اینا بدونه حمایت مردم کاری میتونن بکنند.تازه اکثر اقایان فکر منافع خودشونن نه مصلحت کشور.

بعضی از دوستان برای شکایت به بعضی مسائل اعتصاب میکنند.انهم اعتصابهای غیر کارساز.مثلا همین اعتصاب وبلاگها.مگه ما ننویسیم اینا ناراحت میشن.اینا در واقع اینکارهارو میکنند که مارو از دور بیرون کنند.شما دوستان عزیز که اعتصاب کردید با اینکار اقایونو خوشحال کردید.اینها میخواهند وبلاگهارو ببندند وشما با اینکارتون کار انهارو راحت کردید و خودتون وبلاگاتونو بستین.مگه غیر اینه؟06.gif

ما باید نسبت به مسائل اطرافمون با من منطق برخورد کنیم نه احساسی.

ما با بیتفاوتیهامون داریم دشمنانمونو چه داخلی وچه خارجی رو خوشحال میکنیم.اینها میخواهند ما دیگر به مسائل توجه نکنیم تا بتونن هر بلایی به سرمون بیاورند.17.gif

 

 

دوستان دشمنان ما دارند به دنبال

راهی برای به بردگی کشیدن ما

میگردند دیگر وقت برای سکوت

نیست. این ایران در طول تاریخ

همیشه سر افراز بوده و اکنون دارد رو

به نابودی میرود .ما باید در مقابل

دشمنان داخلی وخارجی بایستیم و

نگذاریم ایرانزمین به تاراج برود.17.gif

 

ایران را همین امروز در یابید که فردا خیلی دیر است.

موفق و سر افراز باشید.

خداوند نگهدارتان باد.23.gif

/ 8 نظر / 3 بازدید
آرمین

اول شدم ... در ضمن من غلط بکنم که اعتصاب کنم . همين جا به همه ميگم که تا آخرين قطره ی خون مبارزه می کنم . فقط ۱ بار دیگه بگو دشمن کيه؟ :دی ...

آرمین

آهنگ خیلی قشنگه ... فکر کنم ماله پینگ فلویده ... موفق باشی

آرمین

همون آهنگی که تو فیلم بچه ها مدرسه رو خراب می کنن .

آرمین

تازه من که غلطی ندیدم ...

سميرا

سلام. دوم... حرفتو راجع به اهميت نشون دادن اعتراض و ناخرسندی قبول دارم اما مساله اينه که اين اعتراضو چج.ری نشون بديم.. که هم به قول خود ناکارامد نباشه.. و هم به مسائل ديگه نچسبوننش.. مثلآ اگه ما الان بياييم اقای امريکا.. ما با فلان حرکت شما مخالفيم حکومت فوری جوگير ميشه که : مرگ بر امريکا مرگ بر ضد ولايت فقيه و ما هم ميشيم ملت هميشه در صحنه و عاشق رهبری که فقط برای حفظ حجاب و ارمانهای انقلاب و کوبيدن مشت محکم دندانشکن بر دهان امريکای خونخوار از خونه زديم بيرون... و اگه زبونم لال بياييم بگيم اقای ايران چرا جووونا رو اينقدر ازار ميدين اين روزا.. ميشيم يه مشت بچه قرتی غرب زده که امريکا روشون کار کرده بوده و با وعده چمدونهای پر از دلار اغفالشون کرده!!!!

کاپیتان آریا

سلام. در مورد اعتصاب و ساير حرکات بچه ها امروز يه مطلب نوشتم که سعی کن حتما بخونيش. وقت بيکاری تمرين کن تایپت قوی بشه تا بهونه به دست کسايی که علاقه به اشکال تراشی دارن ندی. در مورد دشمان که هر چی لازم بوده خودت گفتی. خدا بهمون رحم کنه.

s.hossein

سلام **** چو ايران نباشد تن من مباد

غزل

وای تابلو بازم غلط رو نوشتی غلت مطلبتو فردا می خونم!