BMW.X3 مدل 2012

کمپانی خودرو سازی B.M.W آلمان ورژن 2012 مدل X.3 را به بازار معرفی نمود.

این نسل X.3  از دو موتور جدید کمپانی B.M.W سود می برد که با هر دو موتور میتوان گیربکس 6 و یا 8 سرعته سفارش داد.

موتور اول یک موتور بنزینی مجهز به توربو است که قادر است 184 اسب بخار و 270 نیوتن متر گشتاور را به ترتیب در دورهای 4800 و 1250 RPM در اختیار راننده خودرو قرار دهد.

موتور دوم یک نیروگاه واقعی است. این موتور دیزل 3 لیتری قادر است توسط توربوهای دوگانه خود که شامل توربوی کوچک و بزرگ میشود نیرویی معدل 313 اسب بخار و گشتاوری معادل 630 نیوتن متر را در اختیار راننده خودرو قرار دهد.

سیستم توربو دوگانه این موتور در دورهای پایین و یا در زمانی که موتور تحت فشار نباشد فقط با توربو کوچک کار می کند، اما در زمانی که موتور تحت فشار باشد و یا راننده دور را افزایش دهد توربو بزرگتر وترد مدار گردیده و قدرت لازم را در اختیار راننده قرار می دهد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
آبجی سحر

مرا می‌باید که در این خم راه در انتظاری تاب‌سوز سایه‌گاهی به چوب و سنگ برآرم،از سفری به‌دیرانجامیده بازمی‌آید. بامی بر سر نیست نه گلیمی به زیر پایسبوئی نیست تا آب‌اش دهم، و برآسودن از خسته‌گی را مسافر چشم‌به‌راهی‌های ِ من بی‌گاهان از راه بخواهد رسید ای همه‌ی امیدها مرا به برآوردن این بام نیروئی دهید سلام عزيزم.طاعاتت قبول وبت عالي...وقت كردي به آبجي سحرم يه سربزن خوشحال ميشم روز خوش گلم...