ِDodge Charger SRT.8.392

دوج اینبار یک موسکل ستودنی را برای رقابت در این کلاس خودروهای آمریکایی با نام Charger SRT8 392 را روانه بازار کرد. این مدل از یک موتور 6.4 لیتری HEMI با قدرت 470 اسب بخار و گشتاور 630 نیوتن متر استفاده می کند. این قدرت توسط یک سیستم کلاچ دوبل مدرن به گیربکس 6 سرعته دستی و یا 5 سرعته اتوماتیک انتقال داده میشود و این گیربکس توان را به چرخهای عقب انتقال می دهد. این موتور با استفاده از تکنولوژیهایی مانند منیفلد متغیر، سیستم زمانبندی متغیر سوپاپها و از مدار کردن سیلندرهای مازاد تبدیل به یک موتور سبز گردیده که در هپاضای هر گالن سوخت 37 کیلومتر مسافت را طی می نماید.

 

وظیفه متوقف کردن این هیولای کوچک بر عهده سیستم ترمز پر قدرت آن است که در جلو از دیسکهای 14.2 اینچی و در عقب از دیسکهای 13.8 اینچی سود می برد که بر روی هر کدام 4 پیستون قرمزرنگ برمبئو قراردارد. برخی از رکوردهای بدست آمده توسط این Charger به شرح زیر است:

- شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت: 4 ثانیه

- حداکثر سرعت بیش از 290 کیلومتر بر ساعت

- شتاب 0-160-0: 15 ثانیه - رکورد طی 400 متر: 12 ثانیه

 - خط ترمز از سرعت 100 کیلومتر بر ساعت تا توقف کامل: 35 متر

 

این محصول دوج تمام حریفان را در این کلاس تحدید می کند. دوج با ارائه چنین محصولاتی امیدوار است بتواند به دوران طلایی خود بازگردد.

 

/ 4 نظر / 23 بازدید
شهلا

بابا این عکسهای زیبایت دل آدم رو می سوززونه که چرا اینو نداره!؟[نیشخند]

بهار

[گل][گل][قلب][قلب][ماچ][ماچ]

الیترا از همه رنگ (میلاد)

سلام محمد جان ممنون که هر وقتی سر میزنی مطالب وبلاگ مثل همیشه به روز راستی میخواستم ببینم از چه ماشینی بیشتر خوشت میاد.واقعیتش من زیاد حالیم نیست ولی تیپ ماشینای مزدا رو خیلی دوست دارم اصلا طراحیاشون عالیه نظر تو چیه ؟ با تشکر میلاد

saman

هفته قبل یدونه دوج دیدم...تپل................خیلی حال کردم خداییش من که وقتی از نزدیک اینارو میبینم کللللللللللللی کیف میکنم