رنو سامسونگ SM.7 نسل جدید

نسل جدید رنو سامسونگ SM.7 به بازار معرفی شد. طراحی و ارتقاء این خودرو برای بخش R&D رنو 32 ماه به طول انجامید و در مجموع بیش از 207 میلیون یورو هزینه در بر داشت. این در حالی بوده که نیسان مدل ماکسیما را از سال 2004 بر روی همین پلتفرم تولید می نماید. البته بهسازیهای بسیار زیادی بر روی ایم مدل نسبت به نسل پیش انجام شده. به طور مثال فضای زانوها برای سرنشینان عقب نسبت به نسل قبل 70 میلیمتر افزایش یافته است.

این خودرو در بخش مولد قدرت از دو موتور V.6 نیسان استفاده می کند. موتور کوچکتر که همان موتور مورد استفاده در نیسان تینا است، یک موتور 2.5 لیتری با توانایی تولید 190 اسب بخار قدرت و 243 نیوتن متر گشتاور است که طبق استانداردهای ایالات متحده در هر 100 کیلومتر مسیر ترکیبی 9 لیتر بنزین مصرف می نماید. موتور دوم که همان موتور مورد استفاده مدل ماکسیما است یک موتور 3.5 لیتری به قدرت 258 اسب بخار و گشتاور 330 نیوتن متر است که طبق استاندارد ایالات متحده در هر 100 کیلومتر مسیر ترکیبی 10.4 لیتر بنزین مصرف می نماید.

این خودرو مجهز به یک گیربکس 6 سرعته نیمه اتوماتیک است که قابلیت تعویض توسط شیفترهای پشت فرمان را داراست.

قیمت این خودرو که به گفته آقای جان ماری هورتیگر مدیر عامل رنو سامسونگ استانداردهای جدیدی در کلاس خودروهای بزرگ کره ای تدوین کرده بین 18935 تا 24786 یورو قیمت خواهد داشت.

این خودرو با تکیه بر کیفیت بالا و کابین جادار به همراه امکانات مناسب و موتورهای خوب امیدوار است بتواند قسمتی از بازار خودروهای این کلاس را به خود اختصاص دهد.

/ 3 نظر / 6 بازدید
سحر

من از عرق های شرم پنجره هیچ نمی دانم و از طلوعی که به انزوا کشیده شد ، من از طپش باغچه ها و از روشنی سپیده سخن می گویم ... سلام عزيزم نماز و روزت قبول..با يه آپ جديد بعداز مدتها به روزم منتظر قدمهاي گرم و صميمي شما دوست عزيز هستم.[بغل]

الیترا

سلام ممنون از اینکه منو لینک کردید شما هم لینک شدی عزیز.در ضمن مطالبت عالیه

saman

بیشتراز 8 ماهه مجله ماشین نخریدم....منم مثل شما مشغولم وقت خوندن ندارم مگراینکه مثل الان بیام تو وب چیزی بخونم