پورشه Cayman R

امروز براتون به مناسبت آخر هفته یک خودروی زیبا و دوست داشتنی در نظر گرفتم که نمونه ساده اش مدتی است از طریق نمایندگی رسمی پورشه در ایران به خیابانها راه پیدا کرده. این مدل به نوعی اسپرت تر شده Cayman S است. امیدوارم لذت ببرید.لبخند

پورشه مدل جدید Cayman R را به بازار ارائه نمود. این مدل با دارا بودن یک موتور3.4 لیتری شش سیلندر به قدرت 330 اسب بخار در وسط خود قدرت را توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی و یا 7 سرعته اتومانیک به چرخهای عقب انتقال می دهد. این خودرو قادر است در مدت 4.7 ثانیه سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت برساند  و در نهایت به حد اکثر سرعت 282 کیلومتر بر ساعت دست یابد (با گیربکس اتومات این اعدد به 4.9 ثانیه و 280 کیلومتر بر ساعت تغییر می یابد). مصرف سوخت این مدل نیز در هر 100 کیلومتر 9.3 لیتر بوده که در صورت استفاده از گیربکس اتومات این عدد به 9.7 افزایش خواهد یافت.

 

وزن این خودرو با استفاده از قطعات سبک وزن به 1295 کیلوگرم رسیده که به معنای 3.9 کیلوگرم برای هر اسب بخار است (4 کیلوگرم برای گیربکس اتوماتیک). سیستم تعلیق این مدل نسبت به گونه ساده به میزان 20 میلیمتر کاهش یافته است. همه اینها به هدف افزایش توانایی و داشتن یک رانندگی پویا در این خودرو گردآوری گردیده. این خودرو از سبک ترین مجموعه رینگ 19 اینچی پورشه به وزن کلی 40 کیلوگرم استفاده می نماید.

 

بالچه ثابت عقب به همراه آینه های جانبی به رنگ مشکی با نوشته پورشه به رنگ سفید یا نقره ای به نسبت رنگ بدنه از دیگر تفاوتهای این مدل با گونه استاندارد به شمار می رود.

دوستان منتظر نظرات زیباتون هستم. 

/ 4 نظر / 34 بازدید

سلام بدو بیا که اپم و وب جدیدم به نظر و حمایتت نیاز داره[ماچ][قلب][گل][زودباش][عجله]

سپینود

سلام بدو بیا که اپم و وب جدیدم به نظر و حمایتت نیاز داره[ماچ][قلب][گل][زودباش][عجله]

سپینود

سلام بدو بیا که اپم و وب جدیدم به نظر و حمایتت نیاز داره[ماچ][قلب][گل][زودباش][عجله]

مجتبی

سلام. خیلی ماشین دوست داری؟؟؟ ولی خوبه که ..... به وب منم یر بزنید . مطالب رو مطالعه کنید.